Dárkové poukazy nyní v prodeji

Přemýšleli jsme, jak vám usnadnit každoroční hon za vánočními dárky a přišli jsme s našimi vouchery.

Vánoční vouchery v prodeji

Pokud jste, tak jako my, občas na vážkách, čím obdarovat Vaše blízké, nabízíme Vám do 10. prosince naše dárkové vouchery s 10 % slevou. Nemusíte se tak bát, že by se dárek nelíbil, a to je přece skvělé, ne? :)

V nabídce máme tyto varianty:

5000,- Kč

3000,- Kč

2000,- Kč

 

Těšíme se na Vás v showroomu na Národní!

Dárkové poukazy nyní v prodeji Dárkové poukazy nyní v prodeji

Nejnovější články

30. listopad 2017

První díl seriálu o světle

Ačkoliv je naším hlavním kolbištěm pole designu, nesmíme zanedbávat ani funkční stránku našich výrobků. Světlo sehrálo klíčovou roli v průběhu evoluce celého prostředí kolem nás. Rozhodli jsme se proto, že v našem magazínu světlu věnujeme seriál, kde se budeme zabývat jeho základními charakteristikami. V sérii článků se zaměříme na parametry, jako jsou intenzita světla, jeho barva, chování v různých prostředích a v neposlední řadě také možnosti, jak ho využít tak, abyste se doma cítili po celý den dobře a abyste si mohli vybrat takové svítidlo, které přispěje nejen estetické hodnotě ale i světelné pohodě vašeho domova.

čtěte více

23. leden 2017

Ručně vyráběné lustry

Jasanové dřevo se hodí téměř do každého interiéru, a když se k tomu přidá ještě nápadité provedení, tak je úspěch dárku zaručen. Lze ho totiž dobře skládat a přetvářet do neuvěřitelných tvarů.

čtěte více

16. leden 2017

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každý prostor si zaslouží nějakou tu designovou třešničku, které ho odliší od průměru. A pokud je tahle třešnička ještě praktická a využitelná, tak jen dobře.

čtěte více

09. leden 2017

Světla z recyklovaného papíru okouzlí svou krásou a nápaditostí

Recyklovaný papír. To je materiál, který převládá u všech třech novinek, které jsme vám v rámci nové kolekce uvedli v prosinci loňského roku.

čtěte více

Objevte naše produkty #clarocz