Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každý prostor si zaslouží nějakou tu designovou třešničku, které ho odliší od průměru. A pokud je tahle třešnička ještě praktická a využitelná, tak jen dobře.

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každé předsíni bude slušet křehce vypadající, 143 cm vysoký věšák ARBUSTO, který skvěle kombinuje přírodní jasanové dřevo a bílý kov.

Obývací pokoj nebo ložnici zase potěší naprosto výjimečné svítidlo vyrobené z jasanu a pravého přírodního hedvábí TOM. Kulaté stínidlo připomíná horkovzdušný balón před vzletem, Ať už se ale necháte unést jedním či druhým určitě nebudete litovat. Světlo, kterým hedvábné stínidlo dokáže zaplnit váš byt je doslova magické.

Cena: věšák ARBUSTO – 5.890kč, světlo TOM – 6.890 Kč, světlo GUS – 14.480 Kč.

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Autor článku: Daniela (Daniela Hadviždžáková)

Online.

Nejnovější články

23. leden 2017

Ručně vyráběné lustry

Jasanové dřevo se hodí téměř do každého interiéru, a když se k tomu přidá ještě nápadité provedení, tak je úspěch dárku zaručen. Lze ho totiž dobře skládat a přetvářet do neuvěřitelných tvarů.

čtěte více

20. leden 2017

Změna otevírací doby showroomu

Showroom na Národní mění otevírací dobu!

čtěte více

09. leden 2017

Světla z recyklovaného papíru okouzlí svou krásou a nápaditostí

Recyklovaný papír. To je materiál, který převládá u všech třech novinek, které jsme vám v rámci nové kolekce uvedli v prosinci loňského roku.

čtěte více

02. listopad 2016

Tipy designéra

Osvětlení má mnoho podob, tvarů, barev a každému kusu dominuje jiný styl. Ať už si vyberete osvědčenou klasiku, nebo sáhnete po něčem extravagantnějším, vždy to bude zejména materiál, který dá konkrétnímu světlu jeho osobitost. Pojďme se spolu podívat na poslední trendy, jež vládnou českému trhu. A že je na co se dívat, potvrzuje nabídka světelného butiku claro.

čtěte více

Objevte naše produkty #clarocz