Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každý prostor si zaslouží nějakou tu designovou třešničku, které ho odliší od průměru. A pokud je tahle třešnička ještě praktická a využitelná, tak jen dobře.

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každé předsíni bude slušet křehce vypadající, 143 cm vysoký věšák ARBUSTO, který skvěle kombinuje přírodní jasanové dřevo a bílý kov.

Obývací pokoj nebo ložnici zase potěší naprosto výjimečné svítidlo vyrobené z jasanu a pravého přírodního hedvábí TOM. Kulaté stínidlo připomíná horkovzdušný balón před vzletem, Ať už se ale necháte unést jedním či druhým určitě nebudete litovat. Světlo, kterým hedvábné stínidlo dokáže zaplnit váš byt je doslova magické.

Cena: věšák ARBUSTO – 5.890kč, světlo TOM – 6.890 Kč, světlo GUS – 14.480 Kč.

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Autor článku: Daniela (Daniela Hadviždžáková)

Online.

Nejnovější články

12. únor 2018

Materiál: Plast

Další díl seriálu Materiál je zaměřen na plasty a designéry, kteří tento materiál proslavili.

čtěte více

06. únor 2018

Druhý díl seriálu o světle

V našem druhém článku věnujícímu se opět problematice světla v interiéru se dočtete jak pracovat se světelnými zdroji tak, abyste docílili přirozené atmosféry po celý den.

čtěte více

11. leden 2018

Materiál: Dřevo

Nejen světlo určuje atmosféru prostředí. Použité materiály také velmi ovlivňují dojem z prostoru.

čtěte více

30. listopad 2017

První díl seriálu o světle

Ačkoliv je naším hlavním kolbištěm pole designu, nesmíme zanedbávat ani funkční stránku našich výrobků. Světlo sehrálo klíčovou roli v průběhu evoluce celého prostředí kolem nás. Rozhodli jsme se proto, že v našem magazínu světlu věnujeme seriál, kde se budeme zabývat jeho základními charakteristikami. V sérii článků se zaměříme na parametry, jako jsou intenzita světla, jeho barva, chování v různých prostředích a v neposlední řadě také možnosti, jak ho využít tak, abyste se doma cítili po celý den dobře a abyste si mohli vybrat takové svítidlo, které přispěje nejen estetické hodnotě ale i světelné pohodě vašeho domova.

čtěte více

Objevte naše produkty #clarocz