Ručně vyráběné lustry

Jasanové dřevo se hodí téměř do každého interiéru, a když se k tomu přidá ještě nápadité provedení, tak je úspěch dárku zaručen. Lze ho totiž dobře skládat a přetvářet do neuvěřitelných tvarů.

Ručně skládané lustry z jasanového dřeva

Důkazem toho je určitě ručně vyrobené závěsné svítidlo CINTA, které vypadá, jako by ho spletly ruce designéra z dřevěných stuh a mašlí.

Oči budete chtít nechat i na lustru GLOBO. Je totiž plný nejrůznějších tvarů, skládaček a symbolů a tak na něm vždycky objevíte něco nového.

Pozornost uprostřed jasného dne ale bude přitahovat i stropní osvětlení CONO. Ať už mu budete říkat kokon, obří chmelová šiška nebo hnízdo v místnosti bude vždycky zářit a to i před rozsvícením.

 
 
Ručně vyráběné lustry

Autor článku: Daniela (Daniela Hadviždžáková)

Online.

Nejnovější články

12. únor 2018

Materiál: Plast

Další díl seriálu Materiál je zaměřen na plasty a designéry, kteří tento materiál proslavili.

čtěte více

06. únor 2018

Druhý díl seriálu o světle

V našem druhém článku věnujícímu se opět problematice světla v interiéru se dočtete jak pracovat se světelnými zdroji tak, abyste docílili přirozené atmosféry po celý den.

čtěte více

11. leden 2018

Materiál: Dřevo

Nejen světlo určuje atmosféru prostředí. Použité materiály také velmi ovlivňují dojem z prostoru.

čtěte více

30. listopad 2017

První díl seriálu o světle

Ačkoliv je naším hlavním kolbištěm pole designu, nesmíme zanedbávat ani funkční stránku našich výrobků. Světlo sehrálo klíčovou roli v průběhu evoluce celého prostředí kolem nás. Rozhodli jsme se proto, že v našem magazínu světlu věnujeme seriál, kde se budeme zabývat jeho základními charakteristikami. V sérii článků se zaměříme na parametry, jako jsou intenzita světla, jeho barva, chování v různých prostředích a v neposlední řadě také možnosti, jak ho využít tak, abyste se doma cítili po celý den dobře a abyste si mohli vybrat takové svítidlo, které přispěje nejen estetické hodnotě ale i světelné pohodě vašeho domova.

čtěte více

Objevte naše produkty #clarocz