Ručně vyráběné lustry

Jasanové dřevo se hodí téměř do každého interiéru, a když se k tomu přidá ještě nápadité provedení, tak je úspěch dárku zaručen. Lze ho totiž dobře skládat a přetvářet do neuvěřitelných tvarů.

Ručně skládané lustry z jasanového dřeva

Důkazem toho je určitě ručně vyrobené závěsné svítidlo CINTA, které vypadá, jako by ho spletly ruce designéra z dřevěných stuh a mašlí.

Oči budete chtít nechat i na lustru GLOBO. Je totiž plný nejrůznějších tvarů, skládaček a symbolů a tak na něm vždycky objevíte něco nového.

Pozornost uprostřed jasného dne ale bude přitahovat i stropní osvětlení CONO. Ať už mu budete říkat kokon, obří chmelová šiška nebo hnízdo v místnosti bude vždycky zářit a to i před rozsvícením.

 
 
Ručně vyráběné lustry

Autor článku: Daniela (Daniela Hadviždžáková)

Online.

Nejnovější články

20. leden 2017

Změna otevírací doby showroomu

Showroom na Národní mění otevírací dobu!

čtěte více

16. leden 2017

Design, který uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky

Každý prostor si zaslouží nějakou tu designovou třešničku, které ho odliší od průměru. A pokud je tahle třešnička ještě praktická a využitelná, tak jen dobře.

čtěte více

09. leden 2017

Světla z recyklovaného papíru okouzlí svou krásou a nápaditostí

Recyklovaný papír. To je materiál, který převládá u všech třech novinek, které jsme vám v rámci nové kolekce uvedli v prosinci loňského roku.

čtěte více

02. listopad 2016

Tipy designéra

Osvětlení má mnoho podob, tvarů, barev a každému kusu dominuje jiný styl. Ať už si vyberete osvědčenou klasiku, nebo sáhnete po něčem extravagantnějším, vždy to bude zejména materiál, který dá konkrétnímu světlu jeho osobitost. Pojďme se spolu podívat na poslední trendy, jež vládnou českému trhu. A že je na co se dívat, potvrzuje nabídka světelného butiku claro.

čtěte více

Objevte naše produkty #clarocz